U12 kausa finālā līdz medaļu cīņām nedaudz pietrūka Sporta ziņas

239
U12 kausa finālā līdz medaļu cīņām nedaudz pietrūka

Nedēļas nogalē Ventspilī norisinājās Latvijas kausa izcīņas fināls 8x8. BFC Daugavpils jaunieši neveiksmīgi iesāka turnīru, tomēr bija ļoti tuvu medaļu cīņām. Beigās nācās samierināties ar 8. vietu.

Latvijas kausa izcīņas finālturnīrā piedalās valsts labākās komandas no visiem reģioniem. BFC Daugavpils jau ierasti finālturnīram kvalificējās ļoti pārliecinoši, uzvarot Latgales reģionā. Diemžēl finālturnīru Ventspilī iesākām ļoti neveiksmīgi.

Jau pirmajā spēlē 1:2 pret Valmieru, bet otrajā duelī 1:4 pret mājiniekiem ventspilniekiem. Otrajā dienā bija jācenšas sasmelt izlieto un tas izdevās pret grupas spēcīgākajām komandām. Godam un pelnīti ar identisko 3:1 tika apspēlētas Tukuma un “Super Nova” vienības! Lai kvalificētos cīņai par 1.-4. vietu, noslēdzošajā spēlē bija jāpieveic grupas pastarīte “Academ”.

Diemžēl pirmās 10 spēles minūtes tika izgāztas, tomēr jau līdz puslaika beigām izdevās panākt 2:2. Neilgi pirms pašām spēles beigām mūsu komanda ieguva tiesības izpildīt soda sitienu, tomēr tas netika realizēts… Diemžēl ar 7 punktiem komanda savā grupā palika tikai 4. vietā, tādējādi bija jāspēlē par 5.-8. vietu.

Emociju un spēka šīm spēlēm nepietika. Pirmajā duelī ar 1:2 tika zaudēts Rēzeknei, bet pēdējā spēlē 0:0 ar Liepāju, kas neļāva pakāpties augstāk par 8. vietu.

Par čempioniem kļuva “Metta”, apsteidzot Tukumu un “Super Novu”. Ja Daugavpils būtu uzvarējuši apakšgrupas pēdējā spēlē, mūsu komandai bija ļoti reālas iespējas pacīnīties par zelta medaļām.

Šoreiz mūsu jaunieši guva vērtīgu pieredzi pēdējā kausa izcīņas finālturnīrā, jo no nākamā gada komanda spēlēs lielo futbolu 11x11.