Skaistā futbolā sagraujam “Spartaku” Sporta ziņas

334
Skaistā futbolā sagraujam “Spartaku”

Optibet futbola Virslīgas 8. kārtas spēlē mūsu BFC “Daugavpils” futbolisti 600 skatītāju klātbūtnē ar 4:1 apspēlēja divkārtējos valsts čempionus Jūrmalas “Spartaks”. Pēc šī panākuma turnīra tabulā mūsu komanda pakāpusies uz ceturto vietu, savukārt Vugars Askerovs kļuvis par rezultatīvāko futbolistu.

Jūrmalas “Spartaka” pamatkodolu veido leģionāri no dažādām Eiropas un Āfrikas valstīm, pie tam komandu trenē itāliešu speciālists Nuncio Dzavetjēri. Pirmajās spēles minūtēs tieši viesi bija aktīvāki, jau pirmajās divās minūtēs izveidojot divas lieliskas iespējas, bet vietā bija mūsu vārtsargs Daņila Kučers. Diemžēl 7. minūtē glābējs nebija arī viņš, kad mūsu komanda uzbrukumā pieļāva rupju kļūdu un ļāva pretiniekam izrauties vienatnē pret Kučeru. Vārtsargs bumbu atsita, bet pirmais pie tās bija horvāts Tins Vukmaničs.

Abas komandas spēlēja ļoti aktīvi uzbrukumā, tādēļ momenti veidojās viens pēc otra un pie abiem vārtiem. 20. minūtē savu iespēju sagaidīja Askerovs, kurš pēc labas Maksima Toņiševa piespēles izlīdzināja rezultātu. Vēl pēc septiņām minūtēm ar ļoti skaistu tālsitienu vārtu augšējā devītniekā 2:1 panāca Marsio, savukārt 32. minūtē pēc Marsio piespēles otros vārtus guva Askerovs.

Abu komandu aktivitāte nenoplauka un iespēju izcelties joprojām netrūka. 42. minūtē savus pirmos vārtus Virslīgas karjerā guva Raivis Skrebels, kurš pēc stūra sitiena bija veiklākais vārtu priekšā.

Pēc pārtraukuma spēles temps kritās, tomēr joprojām bīstamāk uzbrukām tieši mēs. Labs tālsitiens padevās Skrebelam, vairākas iespējas izcelties bija arī Askerovam, tomēr rezultāts tā arī vairs nemainījās. Jāizceļ mūsu komandas disciplinētā spēle aizsardzībā, kā arī ļoti drošā vārtsarga spēle.

Askerovs šobrīd kļuvis par turnīra labāko bombardieri ar pieciem vārtu guvumiem, savukārt Igors Kovaļkovs aizvadīja debijas maču Virslīgā. Nākamā spēle mūsu komandai 27. aprīlī viesos Jelgavā.

BFC Daugavpils – Spartaks 4:1 (4:1)
Vārti: Askerovs 2, Marsio, Skrebels – Vukmaničs.
BFC DaugavpilsKučers, Cucurs, Sokolovs, Balodis, Zalaks, Skrebels, Toņiševs, Naisirs, Marsio, Askerovs, Bairamli.
Uz maiņu: Ivanovs, Kovalenko, Kovaļkovs.