Elizabete Limanovska izcīnīja “sudrabu” Ogres čempionātā Sporta ziņas

151
Elizabete Limanovska izcīnīja “sudrabu” Ogres čempionātā

19.aprīlī Ogrē notika Ogres novada 2. atklātais čempionāts ātrajā šahā “Ogres pavasaris” (Šveices sistēma, 8 kārtas). Šogad šīs sacensības kļuva par starptautisko turnīru, kur piedalījās 75 šahisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Daugavpils šahiste – meistarkandidāts Elizabete Limanovska ar 4.5 punktiem no 8 izcīnīja balvu par otro vietu dāmām čempionāta kopvērtējumā, apsteidzot pēc papildus koeficienta divas Latvijas Olimpiskās izlases dalībnieces – starptautisko meistari Tatjanu Voronovu un FIDE meistari Līgu Unguri. Partijā ar pirmās vietas ieguvēju – starptautisko lielmeistari Ilzi Bērziņu Elizabete izcīnīja uzvaru un zaudēja viņai kopvērtējumā tikai 0.5 punktus.

Pēc sacensību rezultātiem E.Limanovska palielināja savu FIDE ātrā šaha reitingu par 33 punktiem.