Sieviešu futbola komanda debitē Latvijas čempionātā! Sporta ziņas

81

„BFC Daugavpils – Optimists-R” komanda ar uzvaru debitējusi Latvijas 1. sieviešu līgā. Spēlē pret Rēzeknes komandu izdevās uzvarēt ar 2:1.

Debijas spēli Latvijas sieviešu futbola čempionātā Daugavpils komanda aizvadīja ar „Rēzekne FA/Optimists-R” vienību. Spēles pirmajā puslaikā mūsu meitenes izskatījās pārliecinošāk par pretiniecēm, krietni vairāk kontrolējot bumbu. Vienā no uzbrukumiem ar lielisku individuālo tehniku izcēlās Viktorija Vingreviča, kura arī atklāja spēles rezultātu – 1:0!

Otrā puslaika sākumā daugavpilietes pieļāva rupju kļūdu netālu no sava soda laukuma, kas maksāja vārtu zaudējumu. Par laimi, jau nākamajā uzbrukumā atkal gavilēja mājinieces – uzbrukumu ar sitienu tukšos vārtos noslēdza Diāna Skribina. Atlikušajā laikā mūsu komandai nācās panervozēt, tomēr uzvara tika noturēta – 2:1.

Latvijas 1. sieviešu līgā kopumā spēlē astoņas komandas, kuras aizvadīs viena apļa turnīru, pēc kā komandas dalīsies divos četriniekos. Mūsu komandu trenē Deniss Sarafaņuks.