Šobrīd Daugavpilī

Pludmales volejbola čempionāts Daugavpilī 1. posma uzvarētāji Sporta ziņas

47
Pludmales volejbola čempionāts Daugavpilī 1. posma uzvarētāji

29. jūnijā Daugavpils centrālajā pludmalē pie Stropu ezera sportiski draudzīgā atmosfērā aizvadītas spraigas sacensības, jo notika atklātā pludmales volejbola čempionāta pirmais posms.

Sieviešu konkurencē par čempionēm kļuva Eva Elizabete Brokāne un Kristīne Sekijevska, izcīnot zelta medaļas. Otrajā vietā ierindojās Jelizaveta Izotova un Evelīna Kursīte, kuras parādīja lielisku komandas darbu un prasmes. Savukārt Violetai Želtkovskai un Marijai Čerņavskai enerģija un cīņas gars palīdzēja izcīnīt godpilno trešo vietu.

Vīriešu vidū par pirmā posma čempioniem kļuva Andris Širjakovs un Dmitrijs Meinerts. Viņu spēle bija ātra un taktiski izcila, tā nodrošinot zelta medaļas. Sudraba godalgas izcīnīja Edgars Baltacis un Iļja Makarovs, kuri parādīja stabilu un pārliecinošu sniegumu. Bronzas medaļas ieguva Danila Mironovs un Pavels Smirnovs, kuri izcēlās ar savu neatlaidību un izturību spēles gaitā.

Apsveicam uzvarētājus un pateicamies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem par lielisko atmosfēru un aizraujošajām spēlēm!

Šī bija tikai pirmā posma sacensība, vēl pludmalē pie Stropu ezera notiks vēl divi posmi, kuros dalībnieki turpinās cīņu par čempiona titulu:

1. posms 20. jūlijā, sākums plkst. 10.00,
  2. posms 17. augustā, sākums plkst. 10.00.

Piedalīties var visi, kuri dzimuši 2010. gadā vai agrāk. Dalība ir bez maksas, reģistrācija sacensību dienā no plkst. 9.00 līdz 9.45.

Nāciet un piedalieties, lai izbaudītu vasaru sportiskā gaisotnē un atbalstītu savus favorītus!

Tiekamies pludmalē, un lai uzvar labākie!