Šobrīd Daugavpilī

Noskaidroti Daugavpils pludmales volejbola čempionāta 2. posma uzvarētāji Sporta ziņas

132
Noskaidroti Daugavpils pludmales volejbola čempionāta 2. posma uzvarētāji

20. jūlijā Daugavpilī, centrālajā pludmalē pie Stropu ezera norisinājās atklātā pludmales volejbola čempionāta 2. posms. Šis pasākums piesaistīja daudz skatītāju un dalībnieku, radot aizraujošas un spraigas sacensības starp reģiona labākajiem volejbolistiem.

Sieviešu konkurencē par čempionēm kļuva Kristīne Teivāne un Jeva Petrova, izcīnot zelta medaļas. Otrajā vietā ierindojās Eva Elizabete Brokāne un Kristīne Sekijevska, bet bronzas medaļas ieguva Jana Franckeviča un Valerija Ašcuka.

Vīriešu konkurencē uzvaru atkal guva Andris Širjakovs un Dmitrijs Meinerts, apliecinot savu līderpozīciju jau no pirmā posma un iegūstot vēl vienu zelta medaļu. Sudraba godalgu izcīnīja Edvīns Viguls un Aleksejs Formanickis, bet bronza – Pāvelam Smirnovam un Danilam Mironovam.

Otrajā posmā piedalījās 23 vīriešu un 20 sieviešu komandas, kas apliecina čempionāta popularitāti.

Apsveicam uzvarētājus un laureātus!

Jaunatnes lietu un sporta pārvalde pateicas visiem dalībniekiem un skatītājiem par lielisko atmosfēru un atbalstu sportistiem.

Atgādinām, ka jau drīz – 17. augustā (sākums plkst. 10.00) notiks vēl viens – pēdējais čempionāta posms.

Čempionāta posmi notiek Daugavpils pilsētas centrālajā pludmalē pie Stropu ezera. Piedalīties var visi, kuri dzimuši 2010. gadā vai agrāk. Dalība ir bez maksas! Reģistrācija sacensību dienā no plkst. 9.00 līdz 9.45.

Nāciet un atbalstiet sportistus!

Fotogrāfijas, kur iemūžināti sacensību aizraujošākie mirkļi, varat aplūkot GALERIJĀ.