Naisirs iesit uzvarā pār Liepāju Sporta ziņas

266
Naisirs iesit uzvarā pār Liepāju

Sestdien Optibet futbola Virslīgā beidzot zaudējumu sēriju izdevās pārtraukt mūsu komandai. Izveidojot lielu daudzumu vārtu gūšanas momentu, Daugavpils mājās ar 1:0 pieveica Liepāju. Vienīgos vārtus guva Naisirs Karmona Munjoss, kuram jau trešie vārti šajā sezonā.

Spēlē pret Liepāju komandai nevarēja palīdzēt diskvalificētais Aleksiss Osa, toties laukumā atgriezās Turals Bairamli. Pirmo puslaiku mūsu komanda aizvadīja lieliski un varēja gūt vismaz 4-5 vārtus. Izgājienu viens pret vienu nerealizēja Mori Konē, trīs labas iespējas izcelties bija Vugaram Askerovam (viens vārtu pārliktnis), bet vēl pāris epizodēs tuvu panākumam bija arī Daniels Balodis. Diemžēl visas iespējas palika neizmantotas…

Otrajā puslaikā Liepāja ieslēdza jaudīgus apgriezienus un dominēja laukumā. Vairākās epizodēs ļoti labi nospēlēja vārtsargs Daņila Kučers, bet bieži pretinieku sitieni tika arī bloķēti. Nelielo vājumu brīdi izdevās pārvarēt puslaika vidū un jau 67. minūtē pat izdevās iesist!

Dāvis Cucurs ātri ievadīja bumbu no sānu līnijas, kur to uzņēma Marsio un centŗēja soda laukumā. Visveiklākais šeit izrādījās Naisirs, kurš ar otro pieskārienu spēcīgi šāva bumbu vārtu augšējā stūrī – 1:0! Atlikušajā laikā abām komandām bija iespējas saasināt spēli pie pretinieku vārtiem, pie tam atkal neliels pārsvars bija Daugavpilij, tomēr šoreiz bez vārtu guvumiem!

Uzvara ļāvusi pārtraukt trīs spēļu zaudējumu sēriju, kā arī pakāpties turnīra tabulā uz sesto vietu. Nākamā spēle 16. jūnijā viesos pret Jūrmalas “Spartaku”.