Liepājā izraujam skaistu uzvaru Sporta ziņas

307
Liepājā izraujam skaistu uzvaru

Piektdien mūsu futbolisti parūpējās par pārsteigumu Optibet Virslīgā, izbraukumā ar 3:2 pārspējot FK “Liepāja”. Uzvaru nodrošināja Vugara Askerova vārtu guvums spēles kompensācijas laikā.

Ceļš uz Liepāju nebija no vieglajiem, jo liepājnieki pēdējās spēlēs bija zaudējuši svarīgus punktus, kas lika domāt, ka savu līdzjutēju priekšā viņi noteikti vēlēsies reabilitēties. Mūsu komandai savainojuma dēļ laukumā nevarēja palīdzēt Turals Bairamli, tādēļ treneru korpuss veica nozīmīgus pārkārtojumus. Kā jaunums jāuzsver, ka pirmo reizi šajā sezonā laukumā devās Naisirs Karmona Munjoss, savukārt debiju Virslīgā piedzīvoja 2001. gadā dzimušais Edgars Ivanovs.

Liepāja ļoti aktīvi iesāka spēli un pirmajās minūtēs sagādāja mūsu vienībai daudz problēmu. Mājiniekiem piederēja izteikts pārsvars, kuru 35. minūtē viņi pārvērta vārtu guvumā, izmantojot mūsu aizsargu paviršību. Uzreiz pēc ielaistajiem vārtiem tika veikta pirmā spēlētāju maiņa, kad aizsargu Elvinu Sarkarovu nomainīja uzbrūkošais pussargs Naisirs.

Pēc pārtraukuma komanda izskatījās daudz labāk un agresīvāk. Jau 58. minūtē Askerovs panāca neizšķirtu, kad realizēja 11 metru soda sitienu, kas tika piešķirts par Vernera Zalaka nopļaušanu soda laukumā. Diemžēl jau pēc sešām minūtēm neveiksmīgi nospēlēja vārtsargs Daņila Kučers un Liepāja nelielo kļūdu izmantoja, atjaunojot vienu vārtu pārsvaru.

Daugavpils nepadevās un 73. minūtē atkal panāca neizšķirtu. Pēc labi izpildīta stūra sitiena bumbu vārtos ar galvu ieraidīja Daniels Balodis! Par spēles spilgtāko momentu kompensācijas laikā parūpējās Askerovs, kurš saņēma piespēli no Ivanova, iegāja soda laukumā, apspēlēja pretinieku un izrāva mums sezonas otro uzvaru – 3:2!!

FK Liepāja – BFC Daugavpils 2:3 (1:0)
Vārti: Delgado, Dodo – Askerovs 2, Balodis.
BFC DaugavpilsKučers, Cucurs, Sokolovs, Balodis, Sarkarovs, Skrebels, Zalaks, Ossa, Toņiševs, Kovaļenko, Askerovs.
Uz maiņu: Žaldovskis, Ivanovs, Naisirs.