Šobrīd Daugavpilī

Latvijas duets Graudiņa/Samoilova kvalificējas Parīzes olimpisko spēļu ceturtdaļfinālam Sporta ziņas

233

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa un Anastasija Samoilova pirmdien iekļuva Parīzes olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā, demonstrējot pārliecinošu sniegumu cīņā pret Vācijas komandu Svenju Milleri un Cinju Tilmani.

Latvijas duets, kurš bija izsēts ar devīto numuru, sīvā trīs setu cīņā ar rezultātu 2-1 (21:13, 17:21, 18:16) pārspēja Vācijas sportistes, izcīnot vietu labāko astoņniekā. Ceturtdaļfinālā, kas norisināsies trešdien, Graudiņa un Samoilova spēlēs pret turnīra ranga līderēm no Brazīlijas – Eduardu Lizbou un Anu Patrisiju Silvu, kuras ar 2-0 (21:15, 21:16) pieveica japānietes Akiko Hasegavu un Miki Išī.

Interesanti atzīmēt, ka šajā sezonā Latvijas un Brazīlijas dueti jau ir tikušies četras reizes, katrai komandai izcīnot pa divām uzvarām. Pēdējos divos mačos, kas norisinājās Ostravas Pludmales volejbola profesionālās tūres "Elite 16" turnīrā, uzvaru izcīnīja Graudiņa un Samoilova, tādējādi radot lielas cerības uz panākumu arī ceturtdaļfinālā.

Olimpisko spēļu turnīru latvietes sāka ar zaudējumu 0-2 (15:21, 14:21) šveicietēm Esmē Bebnerei un Zoei Veržē-Deprē, bet turpinājumā D grupas mačos 2-0 (21:19, 21:15) uzveica Paragvajas pāri Hjulianu Poleti/Mišelu Valjenti un ar 2-0 (21:14, 22:20) pieveica Kanādas duetu Melisu Hjūmenu-Paredesu/Brendiju Vilkersoni.