Šobrīd Daugavpilī

KARATĒ KLUBA "SOCHIN" SPORTISTI IZCĪNA VAIRĀKAS GODALGAS STARPTAUTISKAJĀ ČEMPIONĀTĀ Sporta ziņas

1365
KARATĒ KLUBA

9.martā Tallinā (Igaunija) norisinājās prestižais XXXIV Tallinn Bulldog karatē čempionāts, kas pulcēja sportistus Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Norvēģijas uz pieciem laukumiem. Sportisti sacentās divās disciplīnās – KATA (paraugdemonstrējumi) un KUMITE (cīņa).

Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja karatē kluba Sochin seši sportisti, kurus sagatavoja treneri Alisa Ivaņko un Maksims Lindeņovs. Karetē kluba audzēkņi šajā čempionātā uzrādīja augstus rezultātus un ieņēma godalgotās vietas.

Mihails Sazonovs uzstājā KATA kategorijā 18+ un finālā izcīnīja 1.vietu.

Vladislavs Valainis cīņas kategorijā U16 grupā svara kategorijā līdz 63 kg pieveica visus savus pretiniekus un nodrošināja sev vietu finālā, kur arī kāpa uz goda pjedestāla augstākās pozīcijas.

Sofijai Nekrašai nedaudz pietrūka līdz uzvarai cīņās U14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 52 kg. Sofija nodrošināja sev vietu finālā, tomēr zaudēja, izcīnot sudraba godalgu.

Nikolai Iškulovai izdevās uzrādīt labus rezultātus cīņās U16 grupā svara kategorijā līdz 47 kg, kur viņa arī izcīnīja sudraba medaļu.

Ņikita Katakins arī uzstājās cīņas kategorijā U14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 45 kg un izcīnīja 3.vietu. Tāpat Ņikitam izdevās izcīnīt otro bronzas medaļu šajā čempionātā absolūtjā kategorijā U14 Open vecuma grupā.

Uzstājoties cīņās, Ņikita Golubevs izcīnīja bronzas godalgu U12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 40 kg.

Kopumā Daugavpils karatē kluba Sochin komanda mājās pārveda 2 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas medaļas. No 29 klubiem, kuru pārstāvēja 5 valstis, Daugavpils sportisti ierindojās 10.vietā kopvērtējumā.

Karatē klubs Sochin izsaka pateicību DVPI “Jaunatnes lietu un sporta pārvalde” par sniegto atbalstu dalībai sacensībās.