Šobrīd Daugavpilī

HK Dinaburga/DSS triumfē papildlaikā un izcīna otro uzvaru sezonā Sporta ziņas

29
HK Dinaburga/DSS triumfē papildlaikā un izcīna otro uzvaru sezonā

29. septembrī Daugavpils ledus hallē Latvijas 1. līgas/JAHL čempionāta ietvaros aizvadītā spraigā un dinamiskā spēle starp HK “Dinaburga/DSS” un “Rīgas HS” izvērtās par īstu hokeja trilleri, kurā uzvarētāju izdevās noskaidrot tikai papildlaikā. “Dinaburga /DSS”, atspēlējoties no 0:3, izcīnīja aizraujošu uzvaru ar 4:3, tādējādi izcīnot jau otro uzvaru pēc kārtas šajā sezonā.

Jau pirmajā periodā Rīgas HS demonstrēja lielisku uzbrukumu, gūstot trīs vārtus. Markuss Grandāns  atklāja rezultātu jau otrajā minūtē, bet Maksims Saperins  un Roberts Jānis Polis  ātri vien panāca pārsvaru 0:3. Daugavpils ledus hallē iestājās spriedze, un izskatījās, ka mājiniekiem varētu būt grūti atgūties.

Tomēr Dinaburga otrajā un trešajā periodā parādīja raksturu un cīņassparu. 30. minūtē Nikita Semjonovs (#71) iedvesmoja komandu, gūstot pirmos vārtus. Neilgi pēc tam Ignas Liegus (#87) un Semen Babul (#3) panāca izlīdzinājumu - 3:3. Arēnā valdīja spriedze, un skatītāji bija sajūsmā par “Dinaburgas /DSS” centību un neatlaidību.

Papildlaiks sākās ar “Dinaburgas/DSS” pārsvaru, un pēc nieka minūtes un 14 sekundēm Jegors Mateiko (#10) atnesa uzvaru komandai ar rezultatīvu metienu vairākumā - 4:3! Dinaburga izcīnīja savu otro uzvaru sezonā, parādot īstu sportisko garu un vienotību.

Jauniešu hokeja līgas (JAHL) turnīra tabula šobrīd:

1. Liepājas SSS (4 spēles, 12 punkti)
  2. RĪGAS HS (3 spēles, 7 punkti)
  3. Prizma (3 spēles, 6 punkti)
  4. HK Dinaburga/DSS (2 spēles, 5 punkti)
  5. HS Falcons (3 spēles, 5 punkti)
  6. HS Kurbads (3 spēles, 4 punkti)
  7. Zemgale Juniors (5 spēles, 3 punkti)
  8. HK Brocēni (3 spēles, 3 punkti)
  9. HK Ventspils (4 spēles, 0 punkti)

Pēc otrās spēles “Dinaburga/DSS” pakāpusies uz ceturto vietu turnīra tabulā, demonstrējot labu spēles sniegumu.

Nākamā HK “Dinaburga/DSS” mājas spēle norisināsies 13. oktobrī, kad pretinieki būs HS “Kurbads”. Spēles laiks tiks paziņots vēlāk.

Nāc un izbaudi īstu hokeja atmosfēru arī turpmākajās spēlēs, atbalstot mūsu Dinaburgu!