Šobrīd Daugavpilī

Garkuls-Gurēvičs un Valainis izcīna godalgas Pasaules kausa posmā Varšavā Sporta ziņas

190
Garkuls-Gurēvičs un Valainis izcīna godalgas Pasaules kausa posmā Varšavā

No 4. līdz 7. jūlijam Varšavā (Polijā) norisinājās Pasaules kausa posms ratiņpaukošanā, kurā veiksmīgi piedalījās Daugavpils sportisti Oļegs Garkuls-Gurēvičs un Dmitrijs Valainis. Oļegs startēja špagas disciplīnā, savukārt Dmitrijs sacentās gan špagā, gan floretē.

Oļegs Garkuls-Gurēvičs izcīnīja sudraba medaļu B medicīnas grupā. Viņš apakšgrupas cīņās izcīnīja trīs uzvaras piecās dueļos un ceturtdaļfinālā ar 15:9 uzvarēja Taizemes pārstāvi Visitu Kingmanavu. Pusfinālā viņš ar 15:11 pārspēja Lielbritānijas sportistu Dimitriju Koutju, taču finālā ar 14:15 piekāpās Irākas pārstāvim Amaram Ali.

Dmitrijs Valainis savukārt C medicīnas grupā izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa posmā ar floreti, uzvarot trijās no piecām cīņām apakšgrupā. Ceturtdaļfinālā viņš ar 15:3 pārspēja Vācijas sportistu Timu Vidmajeru, taču pusfinālā ar 5:15 zaudēja Izraēlas pārstāvim Konstantīnam Kavaliu.

Pēc Pasaules kausa posma Valainis piedalījās arī Pasaules čempionātā C kategorijā, kurā izcīnīja trešo vietu sacensībās ar floreti, pēc četru uzvaru gūšanas septiņos dueļos apakšgrupā. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā viņš ar 15:12 pārspēja itāli Viljamu Ruso, bet pusfinālā ar 11:15 piekāpās citam itālim Leonardam Rigom.

Mūsu sportistu panākumi šajās starptautiskajās sacensībās apliecina viņu augsto līmeni un neatlaidību ceļā uz panākumiem, kurus, bez šaubām, veicinājis viņu ilggadējais treneris Aleksandrs Pļaskins.

Vēlam veiksmi mūsu sportistiem turpmākajās sacensībās un ceram uz jauniem panākumiem, kas ļaus pasaulē izskanēt Daugavpils un Latvijas vārdam!