“Ezerzeme”/DU centīsies atbildēt ar uzvaru Latvijas čempionāta finālsērijas otrajā spēlē Sporta ziņas

Sestdien, 29. martā, plkst. 19.00 Daugavpils Sporta skolas zālē tiks aizvadīta otrā “Optibet” Latvijas vīriešu volejbola čempionāta finālsērijas spēle, kurā “Ezerzeme”/“Daugavpils Universitāte” savā laukumā uzņems “Robežsardze”/“Rīga”. Sērijā līdz trim uzvarām šobrīd ar 1–0 vadībā atrodas rīdzinieki.
Sērijas pirmā spēle norisinājās Rīgā un izvērtās par piecu setu trilleri, kurā ar rezultātu 3:2 (26:24, 23:25, 21:25, 25:17, 15:9) pārāki izrādījās “Robežsardze”/“Rīga” volejbolisti. Mačs bija līdzvērtīgs, taču izšķirošajos brīžos rīdzinieki demonstrēja stabilāku sniegumu un aukstasinīgāku spēli.
“Ezerzeme”/DU rindās rezultatīvākais bija Kails Vilsons ar 20 punktiem, no kuriem trīs tika gūti ar bloku. Ēriks Voroņko pievienoja 16 punktus, trīs no tiem – ar servi, bet Sandis Vilcāns guva 14 punktus. Iļja Makarovs pusi no 12 punktiem sakrāja blokā, savukārt Antons Nazarovs izcēlās ar 10 punktiem, no kuriem četri tika gūti blokā.
“Robežsardze”/“Rīga” komandā ar 22 punktiem izcēlās Toms Vanags, Oļegs Klopovs guva 15 punktus, no tiem piecus ar bloku, Patriks Pinka iekrāja 14 punktus, bet komandas kapteinis Matīss Gabdulļins – 11 punktus.
Daugavpiliešu kapteinis Antons Nazarovs, atskatoties uz pirmo spēli, uzsvēra, ka galvenais lūzuma brīdis bijis zaudētais otrais sets. “Uzskatu, ka viss bija mūsu rokās. Mēs gaidījām pretinieku kļūdas, nevis paši uzņēmāmies iniciatīvu. Tagad visas domas ir tikai par to, kā uzvarēt nākamo spēli. Esmu pārliecināts – savā laukumā varam parādīt labāko sniegumu.”
Iepriekšējā finālsērijā 2022. gadā daugavpilieši izmantoja mājas spēļu priekšrocības, uzvarot visās trijās spēlēs un pirmoreiz kluba vēsturē izcīnot čempiontitulu. Nazarovs uzsver, ka arī šogad mājas zāle var kļūt par izšķirošu faktoru: “Trenējamies šeit visu sezonu, un savā laukumā jūtamies pārliecināti. Aizpērn uzvarējām tikai mājās, šogad tādas iespējas nav – jāuzvar visur, kur spēlējam.”
Pusfinālā “Ezerzeme”/DU divās spēlēs pārspēja “Jēkabpils lūši”, savukārt “Robežsardze”/“Rīga” tikpat pārliecinoši uzvarēja “Piejūra”/MSĢ komandu.
Aicinām visus volejbola līdzjutējus sestdien ierasties Daugavpils Sporta skolas zālē un atbalstīt “Ezerzeme”/DU cīņā par uzvaru finālsērijas otrajā spēlē. Jūsu atbalsts ir ļoti nozīmīgs komandai!
Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa