Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils vieglatlēti triumfē Latvijas čempionātā ar 9 medaļām Sporta ziņas

26
Daugavpils vieglatlēti triumfē Latvijas čempionātā ar 9 medaļām

No 29. līdz 30. jūnijam Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā norisinājās 103. Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kurā sportisti sacentās 41 disciplīnā. Šis čempionāts bija īpašs, jo pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal tika organizētas sacensības arī “vecāko” junioru (U23) kategorijā, kurā piedalījās sportisti, kas dzimuši 2002., 2003. un 2004. gadā.

Daugavpils vieglatlēti, kas gatavojas trenera Andreja Domaņina vadībā, izcīnīja kopumā 9 medaļas, demonstrējot augstus rezultātus un sasniedzot arī personiskos rekordus.

Pirmajā dienā īpaši izcēlās Ņikita Bogdanovs no Daugavpils Sporta skolas, kurš triumfēja 1500 metru skrējienā vīriešiem (arī U23 junioriem) ar rezultātu 3:48,79, kļūstot par Latvijas čempionu.

Sieviešu vidū 1500 metru skrējienā Elīna Gumarova ar personisko rekordu 4:32,72 izcīnīja godpilno 2. vietu, savukārt Veronika Masjuka U23 grupā ieguva 3. vietu ar rezultātu 4:54,17.

Otrajā sacensību dienā Ņikita Bogdanovs atkal pierādīja savu meistarību, kļūstot par vicečempionu 800 metru skrējienā ar rezultātu 1:51,20 un izcīnot arī U23 čempiona titulu.

5000 metru skrējienā vīriešu vidū Arnis Paškevičs ar personisko rekordu 16:09,52 izcīnīja bronzas medaļu, savukārt sieviešu konkurencē 5000 metru skrējienā U-23 grupā par čempioni kļuva Veronika Masjuka, sasniedzot jaunu personisko rekordu – 18:27,32.

400 metru barjerskrējienā Iļja Zilis kļuva par vicečempionu, uzstādot personisko rekordu 54,44.

Daugavpils vieglatlēti pierādīja savu izcilību un konkurētspēju, kārtējoreiz ļaujot pilsētai lepoties ar saviem sportistiem. Viņu panākumu atslēga, bez šaubām, ir trenera Andreja Domaņina rūpīgā un profesionālā pieeja, gatavojoties sacensībām.