Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils vieglatlēti iegūst augstus rezultātus Prezidenta balvas sacensībās Sporta ziņas

95
Daugavpils vieglatlēti iegūst augstus rezultātus Prezidenta balvas sacensībās

Sestdien un svētdien, 6. un 7. jūlijā, Valmieras Jāņa Daliņa stadionā norisinājās tradicionālās sacensības “Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā” un Baltijas komandu čempionāts. Daugavpils Sporta skolu šajā prestižajā pasākumā pārstāvēja trīs izcilie audzēkņi Latvijas izlases sastāvā: Ņikita Bogdanovs, Elīna Gumarova un Iļja Zilis.

Pirmajā sacensību dienā Daugavpils vieglatlēti demonstrēja iespaidīgu sniegumu, uzstādot jaunus personīgos rekordus. Ņikita Bogdanovs 1500 metru skrējienā ieguva 2. vietu ar laiku 3:46.32, kas ir viņa jaunais personiskais rekords un atbilst meistara normai. Elīna Gumarova 1500 metru distancē uzstādīja jaunu personisko rekordu 4:29.87 un ieguva 3. vietu, apliecinot savu augsto sagatavotības līmeni.

Otrajā sacensību dienā Daugavpils vieglatlētu rezultāti turpināja priecēt. 800 metru skrējienā vīriešiem Ņikita Bogdanovs izcīnīja 3. vietu ar laiku 1:50.86. Iļja Zilis 400 metru barjerskrējienā finišēja 4. vietā ar rezultātu 55.40. Komandu cīņā Latvija izcīnīja godpilno 2. vietu, demonstrējot augstu konkurētspēju Baltijas mērogā.

Sportistu panākumus veicinājis pieredzējušā trenera Andreja Domaņina profesionālais darbs.