“Daugavpils Universitāte” uzsāk cīņu Baltijas līgā ar pārliecinošu uzvaru pār "Panevežys" Sporta ziņas

62
“Daugavpils Universitāte” uzsāk cīņu Baltijas līgā ar pārliecinošu uzvaru pār

“Daugavpils Universitātes” basketbolistes ceturtdien, 3. oktobrī, iesāka "BioSil" Sieviešu Baltijas basketbola līgas sezonu ar pārliecinošu uzvaru, pārspējot spēcīgo "Panevežys" komandu ar rezultātu 92:89.

Panevēžas komanda izcēlās ar fizisku spēku zem groziem, taču daugavpilietēm bija savi trumpji — ātra un dinamiska spēle, kas ļāva izveidot brīvus metienus, kurus mājinieces realizēja ar augstu precizitāti. Cīņas gaitā viešņu pārsvars nepārsniedza deviņus punktus, un “Daugavpils Universitāte” otrajā puslaikā panāca izlīdzinājumu, izveidojot spraigu ceturtās ceturtdaļas spēli, kurā punktu starpība mainījās vairākas reizes. Neskatoties uz četru mājinieču piezīmju slogu, Daugavpils spēja izdarīt izšķirošo izrāvienu.

Četras minūtes pirms pamatlaika beigām “Panevēžas” spēlētāja guva četrus punktus pēc kārtas, izvirzot savu komandu vadībā ar 79:82. Taču “Daugavpils Universitāte” atspēlējās un divreiz izrāvās vadībā. Nepilnas 40 sekundes pirms spēles beigām “Panevēžas” spēlētāja guva trīspunktu metienu, izlīdzinot rezultātu — 87:87.

Pēdējā uzbrukumā “Daugavpils Universitāte” atbildēja ar Valerijas Baranovskas tālmetienu, kas kļuva par uzvaras vērtu — 90:87! Pēdējā brīža mēģinājums izcīnīt papildlaiku izrādījās nesekmīgs, un daugavpilietes svinēja uzvaru ar rezultātu 92:89 (27:23, 14:24, 25:20, 26:22).

“Daugavpils Universitātes” komandas sastāvā izcēlās: Poiša ar 24 punktiem, Baranovska ar 18 punktiem, Simonova ar 16 punktiem, Naidjonova ar 14 punktiem, Petrova ar 13 punktiem un Bobiļova ar 3 punktiem. Komandu vadīja trenere Irina Romaņenko.

Basketbola līdzjutējus spēles laikā sagaidīja interesanta izklaides programma, kas iekļāva konkursus un vērtīgas balvas no Daugavpils basketbola partneriem, radot īpašu gaisotni ar aizrautīgām aktivitātēm visai ģimenei.

Baltijas līgā piedalīsies 16 komandas. Pirmajā divīzijā startēs trīs Latvijas vienības — “TTT”, “RSU” un “Liepāja”, kā arī četras Lietuvas komandas un Tallinas "Sports Academy/Cityteed". Otrajā divīzijā būs trīs Latvijas komandas, tai skaitā “Daugavpils Universitāte”, kā arī piecas Lietuvas vienības, tostarp favorītes Kauņas "Aistes LSMU" un "Panevežys".

Komandas aizvadīs divus apļus, kam sekos izslēgšanas spēles un "Final Four" turnīrs. Baltijas līgā gaidāmas plašas tiešraides — 22 spēles translēs Lietuvas sabiedriskā televīzija, savukārt pārējās būs pieejamas YouTube tiešraidēs.

Apsveicam “Daugavpils Universitāti” ar lielisko sezonas sākumu un vēlam turpmākus panākumus!