Daugavpils svarcēlāji izcīna godalgas Vjačeslava Kirjanova piemiņas kausā Sporta ziņas

228
Daugavpils svarcēlāji izcīna godalgas Vjačeslava Kirjanova piemiņas kausā

No 19. līdz 21. jūlijam Balvu pilsētas svētku laikā norisinājās starptautiskās sacensības – Vjačeslava Kirjanova piemiņas kauss, kas pulcēja spēcīgākos svarcēlājus no visas Baltijas. Jau 15 gadus tās ir neatņemama Balvu svētku sastāvdaļa un kļuvušas par nozīmīgu notikumu sporta pasaulē.

Daugavpils komanda atkal izcēlās ar lieliskiem rezultātiem. U-13 grupā uzvarēja Ņikita Konovalovs, izcīnot zelta medaļu, savukārt U-15 grupā Ņikita Daškevičs ieguva sudrabu. Pieaugušo kategorijā Ēriks Daņiļevičs izcīnīja 2. vietu un Vitalīna Kušnere pieaugušo konkurencē ieguva 4. vietu. Komandu kopvērtējumā Daugavpils komanda ierindojās godpilnajā 2. vietā.

Daugavpils sportistus sagatavoja treneri Artūrs Vasiļonoks un Ainārs Rundzāns.

Apsveicam visus sportistus un trenerus ar izciliem sasniegumiem un vēlam veiksmi turpmākajās sacensībās!