Daugavpils sportistiem augsti rezultāti Latvijas kausā vasaras biatlonā Sporta ziņas

47
Daugavpils sportistiem augsti rezultāti Latvijas kausā vasaras biatlonā

12. jūlijā Cēsu slēpošanas un biatlona centrā notika Latvijas kauss vasaras biatlonā VFS sacensības skriešanas un šaušanas disciplīnās, kurā ar lieliskiem rezultātiem startēja Daugavpils Sporta skolas Biatlonā nodaļas audzēkņi.

Sacensībās izcēlās vairāki jaunie sportisti no Daugavpils. Kategorijā W19 Polina Ņevedomska izcīnīja sudraba, savukārt Anna Lukjančika – bronzas medaļu.

W17 kategorijā Martīne Djatkoviča izcīnīja zelta medaļu, bet M17 kategorijā Gļebs Zilis ieguva bronzas godalgu.

W15 kategorijā Marija Kozlova arī ieguva sudrabu.

Lielisku sniegumu šaušanas vingrinājumos parādīja arī Andrejs Lapa un Evelina Kubera, kuri abi izcīnīja 2. vietu.

Īpaši jāatzīmē arī Jeļizaveta Boroņenko, kura W15 kategorijā ieguva 5. vietu, un Angelīna Pudāne, kura W13 kategorijā ierindojās 6. vietā.

Sportistus sagatavoja treneri Pjotrs Sardiko un Pāvels Pancerko.