Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils VIEGLATLĒTI triumfē Baltijas čempionātā Šauļos Sporta ziņas

44
Daugavpils VIEGLATLĒTI triumfē Baltijas čempionātā Šauļos

Trešdien, 17. jūlijā, Šauļos (Lietuvā) notika Baltijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai, kurā Latvijas izlase kopumā izcīnīja 19 čempionu titulus, iegūstot 46 medaļas (19 zelta, 16 sudraba un 11 bronzas). Starp izcilniekiem īpaši izcēlās Daugavpils Sporta skolas audzēkņi, demonstrējot lieliskus rezultātus.

Damians Zaņevskis izcīnīja zelta medaļu trīssoļlēkšanā ar rezultātu 13,53 metri, kas ir viņa personīgais rekords un labākais sezonas rezultāts Latvijā. Papildus viņš piedalījās 200 metru skrējienā, kur ieguva 5. vietu ar rezultātu 24,43 sekundes.

Ksenija Fjodorova izcīnīja sudraba medaļu trīssoļlēkšanā ar 11,26 metrus tālu lēcienu, demonstrējot izcilu tehniku un stabilitāti.

Renāta Vasiļjeva piedalījās 3000 metru soļošanā, finišējot trešā ar laiku 18:31,31 un uzstādot personīgo rekordu.

Visi trīs sportisti trenējušies Ināras Fjodorovas profesionālajā vadībā un ar atbalstu, kas bijis nenovērtējams. Šie panākumi apliecina ne tikai sportistu talantu un neatlaidību, bet arī trenera profesionalitāti.