Šobrīd Daugavpilī

DAUGAVPILS SPORTISTI PIEDALĪJĀS LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ SVARBUMBU CELŠANĀ Sporta ziņas

435
DAUGAVPILS SPORTISTI PIEDALĪJĀS LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ SVARBUMBU CELŠANĀ

Daugavpils sporta kompleksā "Olimpija" 30. septembrī notika Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā vingrinājumā "grūšana".

Pirms sacensību sākuma Pāvels Hotuļevs saņēma sporta meistara kandidāta sertifikātu vingrinājumā "Armijas raušana".

Daugavpils Kettlebell Fit kluba komanda izcīnīja divus kausus:
- par otro vietu starp pieaugušajiem un
- par pirmo vietu starp veterāniem.

Visi Daugavpils Kettlebell Fit kluba biedri, kuri piedalījās sacensībās, ieguva balvas.

Starp sievietēm, veicot vingrinājumus ar svarbumam 2x12 kg kategorijā līdz 58 kg, trešo vietu ar rezultātu 20 pacēlumi izcīnīja Irina Timofejeva, paralēlajās sacensībās starp veterānēm viņa ieguva "zeltu", trešo "zeltu" par dalību komandu stafetē.

Kategorijā līdz 68 kg par čempioni kļuva Margarita Budjko ar rezultātu 19 pacēlumi, paralēlajā cīņā starp veterāniem viņa ieguva otro vietu, bet trešo "zeltu" par dalību komandu stafetē.
Alīna Suško dabūja otro vietu svara kategorijā virs 68 kg ar 107 pacēlumiem, un viņa izcīnīja zeltu paralēlajā veterānu konkurencē. Jekaterina Medvedeva izcīnīja zeltu starp veterānēm savā grupā ar 114 pacēlumiem 2x8 kg svarā.

Vīriešu vidū, veicot vingrinājumus ar svarbumbam 2x16 kg, kategorijā līdz 95 kg Alfrēds Kokins izcīnīja pirmo vietu - 158 pacēlumi, viņam ir arī 2 zelta medaļas - stafetē un starp veterāniem.

Vīriešu vidū, izpildot vingrinājumus ar svarbumbam 2x24 kg kategorijā līdz 78 kg, Oļegs Budjko izcīnīja "zeltu" ar 92 pacēlumiem, viņš ieguva "zeltu" arī komandu stafetē.

Tajā pašā svara kategorijā Igors Žemčugovs ar 80 pacēlumiem izcīnīja sudraba medaļu, viņš arī ieguva "zeltu" starp veterāniem un komandu stafetē.
Pāvels Hotuļevs ar 60 pacēlumiem ieņēma otro vietu 85 kg svarā, kā arī sudrabu starp veterāniem un zelta medaļu stafetē.

Tajā pašā svara kategorijā Ruslans Vilčinskis ar 20 pacēlumiem izcīnīja bronzu, viņš arī ieguva zelta medaļu komandu stafetē.

Prestižākajās sacensībās - ar svarbumbam 2x32kg. "Staņislavs Kozlovskis izcīnīja sudraba medaļu 95 kg kategorijā ar 27 pacēlumiem un zelta medaļu stafetē.

Biedrība "Daugavpils Kettlebell Fit " pateicas Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādei "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde" par atbalstu!