Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils sporta skolas audzēkņi gūst panākumus Preiļu un Līvānu novada vieglatlētikas čempionātā Sporta ziņas

86

23. jūnijā Preiļos norisinājās Preiļu un Līvānu novada čempionāts vieglatlētikā, kā arī Līgu un Jāņu vieglatlētikas čempionāts vecmeistariem. Sacensības pulcēja dažādu vecuma grupu dalībniekus no U-16 līdz pieaugušajiem. Daugavpils sporta skolas audzēkņi šajās sacensībās izcīnīja vairākas godalgas.

Jauniešu U-16 grupā 100 metru sprintā puišiem pirmo vietu ar rezultātu 12.07 izcīnīja Damians Zanevskis. Viņš arī ieguva trešo vietu tāllēkšanā ar rezultātu 5.62 metri.

Meiteņu U-16 grupā 100 metru distancē uzvarēja Ksenija Fedorova ar rezultātu 12.97, kā arī viņa izcīnīja pirmo vietu tāllēkšanā ar rezultātu 5.09 metri.

Pieaugušo grupā 200 metru distancē otro vietu izcīnīja Angelina Vetrina ar rezultātu 27.62. Viņa arī ieguva otro vietu tāllēkšanā ar rezultātu 5.34 metri. Vīriešu 200 metru skrējienā trešo vietu ar rezultātu 24.24 izcīnīja Adrians Šostakovskis.

400 metru distancē pieaugušajiem trešais finišēja Nikita Bogdanovs ar rezultātu 51.38.

Jauniešu U-16 grupā 400 metru distancē uzvarēja Jūlija Ribkina ar rezultātu 1:04.07, viņa arī izcīnīja otro vietu 100 metru skrējienā ar rezultātu 13.31. Šajā pašā distancē otrā bija Veronika Krasovska ar rezultātu 1:05.38, bet trešā - Alisa Gauka ar 1:10.61. Alisa arī izcīnīja trešo vietu 100 metru skrējienā ar rezultātu 13.97.

Pieaugušo grupā augstlēkšanā otro vietu ieguva Natālija Pavloviča ar rezultātu 1.65 metri, bet vīriešiem Anatolijs Šavecs ar rezultātu 1.90 metri. Anatolijs arī izcīnīja otro vietu šķēpmešanā ar rezultātu 41.69 metri.

Sporta soļošanā U-16 grupā pirmā finišēja Renāte Vasiļjeva ar rezultātu 18:02.24. Disku mešanā pirmo vietu izcīnīja Matvejs Pogorelovs ar rezultātu 35.38 metri. Jauniešu U-16 grupā augstlēkšanā trešo vietu ieguva Sofija Radeviča ar rezultātu 1.45 metri, bet zēniem otrajā vietā bija Matvejs Šatrevičs ar rezultātu 1.45 metri un trešais - Dāvids Stupans ar rezultātu 1.35 metri.

U-16 grupā 400 metru distancē pirmo vietu izcīnīja Vitālijs Orlovs ar rezultātu 58.76, bet otro vietu ieguva Artjoms Trojanovskis ar rezultātu 58.87.

Pieaugušo grupā 1500 metru distancē trešo vietu izcīnīja Jevgēņijs Petrovs ar rezultātu 4:24.64.

Savukārt U-16 grupā 2000 metru distancē otro vietu izcīnīja Raimonds Mukāns ar rezultātu 6:44.43.

Tāllēkšanā pirmo vietu ieguva Daniēls Poznahirko ar rezultātu 5.34 metri, bet U-16 grupā Veronika Petrova izcīnīja trešo vietu ar rezultātu 4.47 metri.

Šos izcilos sportistus sagatavoja Ināra Fedorova, Jāzeps Markēvičs, Andrejs Domanins un Galina Kozareva. Viņu ieguldītais darbs un sportistu apņēmība nodrošināja Daugavpils sporta skolas audzēkņiem spožus panākumus šajās sacensībās.