Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Sporta skola nolauž "Rūjienu" un turpinu cīņu Reģionālajā līgā Sporta ziņas

314
Daugavpils Sporta skola nolauž

"Aizdevums.lv" Reģionālās līgas turnīrā pirmdienas vakarā kļuva zināmas divas ceturtdaļfināla dalībnieces. "Madonas" pārspēks pār jaunajiem kandavniekiem pārsteigumu neraisīja, bet "Daugavpils sporta skolai" atbildes spēlē bija nepieciešami divi pagarinājumi, lai pārvarētu "Rūjienas" barjeru.

Pirmdienas vakarā Daugavpils basketbolisti devās izbraukumā uz Latvijas tālāko ziemeļu pilsētu Rūjienu. Astotdaļfināla sērijas pirmajā spēlē Laura Pļavenieka 34 gūtie punkti gādāja par daugavpiliešu uzvaru pār "Rūjienu" ar rezultātu 84:71.

Otrajā duelī tik droši pie uzvaras Latgales lielākās pilsētas komandai tikt nesanāca. Tieši pretēji labu brīdi pirmajā puslaikā noteicēji pār notikumiem laukumā bija Jāņa Aģa vadītie rūjienieši, kuri pēc pirmā puslaika bija priekšā ar 38:30. Otrajā puslaikā spēle jau nosvērās par labu daugavpiliešiem, Laurim Pļaveniekam trīs ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām panākot savējiem +8. "Rūjienas" atspēlēšanos iesāka Agnis Brauns, bet pamatlaika pēdējo precīzo metienu izdarīja Mārcis Brīnums, izraujot līdzsvaru uz tablo - 74:74, kas atstāja uzvarētāja noskaidrošanu pagarinājumam.

Lai gan viesi pirmā pagarinājuma vidū bija panākuši piecu punktu pārsvaru, Artis Ozols visu starpību nodzēsa, pie 81:81 aizsūtot cīņu otrajās piecās pieliktajās minūtēs. Gunta Endzela vadītās vienības rindās otro pagarinājumu ar tālmetieniem ievadīja Ritvars Nikolajevs un Romans Jakuševičs, tādējādi veicot izšķirošo izrāvienu par labu "Daugavpils sporta skolai". Ar beigu rezultātu 91:87 daugavpilieši tika pie uzvaras, kas ļauj sākt gatavoties ceturtdaļfināla sērijai pret "East-Ball" un "Jēkabpils/Sedumi" pāra uzvarētājiem.

Divu pagarinājumu spēlē rezultatīvākais bija Lauris Pļavenieks, kurš daugavpiliešu labā sakrāja 26 punktus un veica septiņas rezultatīvas piespēles. Māris Pļavenieks pievienoja 17 punktus, kamēr Gintars Lazda zem groziem sakrāja 16 punktus un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas.

Informācija: SportaCentrs.com