Šobrīd Daugavpilī

DAUGAVPILS ŠĀVĒJIEM 2.VIETA Latvijas Lietišķās šaušanas čempionātā Sporta ziņas

899
DAUGAVPILS ŠĀVĒJIEM 2.VIETA Latvijas Lietišķās šaušanas čempionātā
     26.augustā Daugavpils šāvēju komanda startēja Latvijas Lietišķās šaušanas čempionātā. Visu vingrinājumu kopvērtējumā Daugavpilieši izcīnīja 2. vietu 28 komandu konkurencē.
     Individuāli divas zelta medaļas izcīnīja Arta Vagale (vingrinājumos DP3 un DP4) un vēl vienu zelta medaļu izcīnīja Vija Vagale (vingrinājumā Bise).
     Komandu startos tika izcīnīta 2. vieta vingrinājumā DP3 (Arta Vagale, Rūdolfs Veļičko, Andris Vagalis un Pjotrs Krukovskis).
     2.vieta tika izcīnīta vingrinājumā DP4 (Arta Vagale, Mantas Meiliunas, Pjotrs Krukovskis un Andris Vagalis).
     viena 2. vieta tika izcīnīta vingrinājumā Bise (Mantas Meiliūnas, Andris Vagalis, Vija Vagale un Oleg Bass).
     Labus rezultātus uzrādīja un būtisku ieguldījumu kopvērtējumā deva arī pārējie komandas dalībnieki - Anatolijs Griskjāns , Dina Namavīre, Vlads Butkis un Artjoms Butkis.
Sezona noslēgusies un gatavojamies nākamajam gadam.