Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils jaunie airētāji Latvijas Jaunatnes čempionātā izcīna vērtīgas medaļas un vietas prestižā regatē Sporta ziņas

36

Šī gada 1. un 2. augustā Brocēnos norisinājās Latvijas Kanoe federācijas Jaunatnes čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā jaunie Daugavpils sportisti demonstrēja ievērojamu meistarību un cīņas sparu. Šis notikums bija īpaši nozīmīgs arī ar to, ka čempionāta ietvaros notika atlase uz prestižo "Olympic Hopes" regati, kas septembrī norisināsies Ungārijā.

Sacensības tika aizvadītas 200 un 500 metru distancēs, dalībniekiem sacenšoties vieniniekos un divniekos trīs vecuma grupās: U-12, U-14 un U-16.

Zēnu U-16 grupā, K-1 200 metru distancē, Eriks Dzji izcīnīja 3. vietu, savukārt U-14 grupā Artjoms Veselovs triumfēja, iegūstot 1. vietu. Meiteņu U-14 grupā Sofija Germane izcīnīja 1. vietu, bet Ksenija Timpere finišēja trešajā pozīcijā. U-12 grupā Tatjana Čebotare izcīnīja sudraba medaļu.

Olimpiskajā 500 metru distancē mūsu sportisti parādīja vēl lielāku cīņas garu. U-16 grupā Eriks Dzji izcīnīja 1. vietu, bet Oļegs Ivanovs - 2. vietu. U-14 grupā Artjoms Veselovs atkārtoti izcīnīja 1. vietu, bet Radomirs Grunda ierindojās trešajā vietā. Meiteņu U-14 grupā Sofija Germane vēlreiz apliecināja savu līderpozīciju, izcīnot 1. vietu, kamēr Ksenija Timpere uzlaboja savu rezultātu, ieņemot 2. vietu. U-12 grupā Tatjana Čebotare ieguva 2. vietu, bet Nastasja Petrova - 3. vietu.

C-1 sacensībās zēniem U-12 grupā 200 metru distancē Tomašs Berlands izcīnīja 2. vietu, bet 500 metru distancē viņš triumfēja un ieguva 1. vietu.

K-2 (divniekos), 200 metru distancē, zēnu U-16 grupā Eriks Dzji un Oļegs Ivanovs, pēc spraigas cīņas, izcīnīja 2. vietu, finišējot ar minimālu laika starpību no konkurentiem. U-14 grupā Artjoms Veselovs un Konstantīns Stankevičs pārliecinoši izcīnīja 1. vietu, savukārt trešajā vietā finišēja mūsu komanda - Artūrs Vasiļjevs un Radomirs Grunda.

Meiteņu U-14 grupā cīņa par medaļām bija tikpat aizrautīga. Sofija Germane un Alīna Sidorova izcīnīja 1. vietu, kamēr Ksenija Timpere un Violeta Smirnova ierindojās 3. vietā. U-12 grupā Tatjana Čebotare un Amalīja Borune ieguva 2. vietu, bet Nastasja Petrova un Kristīne Vīksne palika trešās.

K-2 500 metru distancē arī valdīja spraiga cīņa. Zēnu U-16 grupā Eriks Dzji, sadarbojoties ar Oskaru Paimetovu no Limbažiem, neatstāja konkurentiem nekādas iespējas un izcīnīja uzvaru, finišējot ar četru sekunžu pārsvaru. U-14 grupā Artjoms Veselovs un Konstantīns Stankevičs vēlreiz pierādīja savu pārsvaru, izcīnot 1. vietu.

Meiteņu U-14 grupā Sofija Germane un Alīna Sidorova atkal triumfēja, bet Ksenija Timpere un Violeta Smirnova finišēja otrās. U-12 grupā Tatjana Čebotare un Amalīja Borune izcīnīja 2. vietu, bet Nastasja Petrova un Kristīne Vīksne palika trešās.

Lepni paziņojam, ka trīs mūsu sportisti — Artjoms Veselovs, Eriks Dzji un Oļegs Ivanovs — kvalificējās "Olympic Hopes" regatei, kas notiks septembrī Ungārijā!

Sirsnīgi sveicam visus sportistus ar izcilajiem panākumiem un izcīnītajām godalgotajām vietām! Īpašs paldies treneriem par viņu ieguldīto darbu un neatlaidību sportistu sagatavošanā sacensībām.