Šobrīd Daugavpilī

“Daugavpils FS” izcīna svarīgu uzvaru pār “TFK Salaspils” un turpina cīņu par augstākajām pozīcijām Virslīgā Sporta ziņas

104

Aizvadītajā sestdienā, 12. oktobrī, Daugavpils Olimpiskajā centrā notika aizraujoša “Optibet” telpu futbola Virslīgas spēle, kurā “Daugavpils FS” komanda izcīnīja svarīgu uzvaru ar rezultātu 3:1 pret “TFK Salaspils”. Šis panākums ļāva daugavpiliešiem nostiprināt savas pozīcijas turnīra tabulā, kur komanda šobrīd atrodas ceturtajā vietā ar 6 punktiem un pozitīvu vārtu bilanci (+3).

“Daugavpils FS” pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā, pateicoties Emīla Atamaņukova precīzam sitienam. Otrajā puslaikā viņš vēlreiz pierādīja savu meistarību, gūstot otros vārtus komandai. Vēl viens vārtu guvums nāca no Elvja Bovina, kurš palīdzēja nostiprināt “Daugavpils” pārsvaru. Pretiniekiem no “TFK Salaspils” izdevās gūt vien goda vārtus, kas nāca spēles 39. minūtē, kad precīzs bija Dmitrijs Ščuka.

Ar šo panākumu daugavpilieši ir spēruši soli tuvāk cīņai par augstākajām pozīcijām turnīrā.

“Daugavpils FS” komanda turpinās cīņu Virslīgā ar izbraukuma spēli pret “FC Nikers”, kas notiks 19. oktobrī plkst. 15.00 Kuldīgas sporta hallē. Pēc tam daugavpilieši atgriezīsies mājās, kur 27. oktobrī plkst. 18.00 Daugavpils Olimpiskajā centrā sagaidīs spraigu cīņu pret “FK Ludza”.

IEEJA BRĪVA. Nāciet kopā ar ģimeni un draugiem – sagaidāmi konkursi, mūzika un pozitīvas emocijas!

Ja nevarat ierasties uz spēlēm klātienē, jūs varat sekot līdzi “Daugavpils FS” mačiem tiešraidē platformā futbols.tv. Nepalaidiet garām iespēju atbalstīt komandu arī attālināti!