Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī aizvadīts jauniešu vasaras volejbola turnīrs "Volejburgs" Sporta ziņas

36
Daugavpilī aizvadīts jauniešu vasaras volejbola turnīrs

9. augustā Daugavpils Stropu pamatskolas-attīstības centra stadionā norisinājās vasaras volejbola turnīrs "Volejburgs", kurā piedalījās 34 komandas trīs vecuma grupās: U-15, U-13 un U-11. Šis turnīrs, kas notika jau otro gadu pēc kārtas, kļuvis par īstiem volejbola svētkiem Daugavpilī, pulcējot sporta entuziastus un popularizējot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Turnīru organizēja Daugavpils Sporta skola sadarbībā ar Jaunatnes lietu un sporta pārvaldi un Daugavpils Stropu pamatskolu-attīstības centru. Sacensības atklāja Daugavpils Sporta skolas direktors Ēriks Ševčenko, kurš uzrunā pateicās visiem dalībniekiem un organizatoriem, kā arī novēlēja veiksmi turnīrā.

Sacensībās komandas demonstrēja augstu spēles līmeni un cīņassparu.

Vecuma grupā U-15 meitenēm 1. vietu izcīnīja komanda "Kamikadze", 2. vietā – "Daugavpilietes", bet 3. vietā – "Volejbolistes". Zēnu grupā U-15 uzvarēja "Daugavpils 1", 2. vietā – "Hakkun", bet 3. vietā – "Daugavpils 2".

U-13 vecuma grupā meitenēm triumfēja komanda "Pienenes", 2. vietā – "Uguns", 3. vietā – "Atlas". Zēniem 1. vietu ieguva komanda "Daugavpils 1", 2. vietu – "Daugavpils 2", 3. vietu – "Vilki".

Jaunākajā grupā U-11 zēniem 1. vietu izcīnīja komanda "Baza", 2. vietā – "Zibens", 3. vietā – "Bomba". Meiteņu konkurencē šajā grupā uzvarēja "Daugavpils Lilijas", 2. vietā – "Daugavpils Lauvas", 3. vietā – "Ezerzemīte".

Īpaši jāatzīmē komanda no Mārupes, kas turnīrā piedalījās kā viesi, sniedzot iespēju vietējiem spēlētājiem mēroties spēkiem ar citu reģionu talantiem. Šāda komandu dažādība papildināja turnīra atmosfēru un deva jaunu pieredzi visiem dalībniekiem.

Turnīra uzvarētāju un godalgoto vietu ieguvēju komandas sagatavoja pieredzējuši treneri: Kristīne Žuka, Diāna Vabiščeviča, Žanna Zaņeģina, Natālija Novikova, Laura Lucatnika un Nikolajs Čemodanovs.

Fotogrāfijas, kur iemūžināti sacensību aizraujošākie mirkļi, varat aplūkot GALERIJĀ.