BFC Daugavpils uzvar viesos un pakāpjas uz 4. vietu Sporta ziņas

277
BFC Daugavpils uzvar viesos un pakāpjas uz 4. vietu

Piektdienas vakarā Rīgā pie ceturtās uzvaras Optibet futbola Virslīgā izdevās tikt mūsu BFC Daugavpils. Šoreiz ar 1:0 viesos izdevās pieveikt FK “Metta”. Uzvaras vārtus mūsu komandas labā guva Naisirs Karmona Munjoss.

Pirmā apļa spēlē savā laukumā Daugavpilij uzvaru nodrošināja Daniels Balodis, bet šoreiz izšķirošie vārti 79. minūtē Naisiram, kuram tie bija pirmie vārti Virslīgas karjerā. Jāpiemin, ka spēle nebija no vieglākajām, lai arī pirmo spēles pusi izteiksmīgāk aizvadījām tieši mēs. Jau 2. minūtē pēc Vernera Zalaka centrējuma lieliska iespēja atklāt rezultātu bija Dāvim Cucuram, tomēr viņa sitienu vārtsargs atvairīja.

Līdz pat puslaika vidum tieši mūsu komanda uzbrukumā izskatījās bīstamāk, taču pakāpeniski iniciatīva pārgāja mājinieku pusē. Vairākas ļoti labas epizodes vārtos bija mūsu vārtsargam Daņilam Kučeram, bet pāris reizes mūsu komandai paveicās.

Otrā puslaika ievadā atkal neliels pārsvars Daugavpilij, bet nākamo spēles nogriezni atkal veiksmīgāk aizvadīja Metta. Mājinieku spiediens brīžiem kļuva pavisam liels, tomēr savu labāko iespēju sagaidījām 79. minūtē, kad labi soda laukumā pacīnījās Maksims Toņiševs, bumba nonāca pa sitienam Cucuram, bet tad veiksmīgi atleca pie Naisira, kurš sita nekļūdīgi – 1:0!

Ļoti saspringtā galotnē minimālo pārsvaru izdevās nosargāt, kas ļāvis turnīra tabulā pakāpties uz ceturto vietu. Nākamā spēle jau 7. maijā 18:00 savā laukumā pret Valmieru, kas turnīra tabulā atrodas vienu vietu virs mūsējiem.

FK Metta – BFC Daugavpils 0:1 (0:0)

Vārti: Naisirs.

BFC Daugavpils: Kučers, Sokolovs, Balodis, Iļjins, Cucurs, Zalaks, Skrebels, Ivanovs, Toņiševs, Bairamli, Askerovs.

Uz maiņu: Kovaļkovs, Naisirs, Kovaļenko.