BFC Daugavpils izrauj pelnītu neizšķirtu Sporta ziņas

299
BFC Daugavpils izrauj pelnītu neizšķirtu

Sestdien BFC Daugavpils pašā spēles galotnē izrāva pelnītu neizšķirtu pret vienu no Optibet futbola Virslīgas vadošajām komandām Valmiera Glass/VIA – 2:2. Ar pirmajiem vārtu guvumiem komandas rindās atzīmējās Andrejs Kovaļovs un Eliša Jangs.

Spēlē pret Valmieru savainojumu dēļ nevarēja piedalīties Dāvis Cucurs un Marko Regža, tādējādi pie iespējas iziet sākumsastāvā tika Latvijas U19 izlases kapteinis Roberts Magrins. Diemžēl tieši viņa kļūda pašā spēles sākumā noveda pie vārtu zaudē

Daugavpils pirmajā puslaikā kontrolēja bumbu un uzbruka daudz vairāk par pretinieku. Lieliskas iespējas izcelties bija Činonso Oforam (pārliktnis), tāpat lielisks tālsitiens Magrinam, bet Aidovu Akintolas sitienu no vārtu līnijas izvilka viesu aizsargs. Neskatoties uz to, bez vārtu guvumiem mūsu komanda nepalika, kad Kovaļovs ar skaistu sitienu no soda laukuma panāca 1:1!

Pēc puslaika pārtraukuma aktīvāki bija viesi, kuri vairākkārt tuvojās Daugavpils soda laukumam. Diemžēl vienā no epizodēm ne līdz galam nostrādāja mūsu aizsardzība un Valmiera puslaika vidū panāca 2:1. Daugavpilieši lieliem spēkiem metās atspēlēties un Ofors ar galvu guva vārtus pēc skaista centrējuma, tomēr tiesnesis strīdīgā epizodē uzskatīja, ka pirms sitiena bijusi aizmugure.

Laba iespēja panākt neizšķirtu bija Kasparam Kokinam, tomēr viņa sitiens lidoja nedaudz pāri vārtiem. Haotiskā spēles galotnē no lielāka zaudējuma glāba Daņilo Kučera meistarība, bet 94. minūtē mūsu komanda pelnīti izrāva neizšķirtu – 2:2! Ar skaistu sitienu no 18 metriem bumbu apakšējā stūrī ieraidīja Jangs!

Iegūtais neizšķirts ļāvis turnīra tabulā saglabāt 8. vietu. No Jelgavas komandas Daugavpils atpaliek divus punktus, bet no Liepājas – trīs.