Askerovs izrauj uzvaru un paceļ Daugavpili uz 3. vietu! Sporta ziņas

377
Askerovs izrauj uzvaru un paceļ Daugavpili uz 3. vietu!

Otrdien Optibet futbola Virslīgas desmito spēli aizvadīja mūsu BFC Daugavpils, kas savā laukumā spēles izskaņā izrāva uzvaru pār FK Valmiera Glass/VIA! Uzvaras vārtus 80. minūtē guva Vugars Askerovs, kuram tie bija sestie vārti sezonā!

Spēle ar Valmieru bija īpaša vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, pirmajā aplī viesos tika piedzīvots zaudējums ar 0:2, pie tam parādītais sniegums bija ļoti vājš. Otrkārt, abas komandas turnīra tabulā atradās viena otrai blakus. Treškārt, šī spēle bija īpaša galveno treneru Viktora Moroza un Tamaza Pertijas dueļa pēc. Abi iepriekš bija strādājuši “Skonto” sistēmā, bet tagad atradās pretējās nometnēs.

Spēli labāk iesāka Daugavpils, kad jau ceturtajā minūtē pēc Maksima Toņiševa piespēles vārtus varēja gūt Daniels Balodis, tomēr bumba lidoja nedaudz garām vārtiem. Kopumā pirmais puslaiks aizritēja ar ātru un skatāmu futbolu, tomēr vārtu gūšanas momentu pie abiem vārtiem bija visnotaļ maz. Nedaudz vairāk bumbu kontrolēja viesi, tomēr kopumā neizšķirts pēc 45 minūtēm bija likumsakarīgs.

Otro puslaiku krietni aktīvāk iesāka Valmiera, kas droši kontrolēja laukuma centru, tomēr arī šajā puslaikā ļoti bīstamu momentu pie mājinieku vārtiem bija maz. Daugavpils savas labākās iespējas veidoja pēc standartsituāciju izspēlēm. Kā izrādījās, tieši viens no soda sitieniem nodrošināja uzvaru! Aleksiss Osa izpildīja centrējumu soda laukumā, kur bumbu izcili apstrādāja Askerovs un panāca 1:0!

Atlikušajā laikā Daugavpils vairākkārt bīstami aizskrēja pretuzbrukumos, kur labākā iespēja bija Naisiram Munjosam, tomēr viņa sitiens jau tukšos vārtos bija nedaudz neprecīzs. Minimālo pārsvaru izdevās noturēt un Daugavpils turnīra tabulā pakāpās uz trešo vietu!

Pēc pamatīga spēļu maratona mūsu komanda varēs atpūsties un nākamo spēli aizvadīs 18. maijā. Viesos pretī stāsies Riga FC.

BFC Daugavpils – FK Valmiera Glass/VIA 1:0 (0:0)

Vārti: Askerovs.

BFC Daugavpils: Kučers, Sokolovs, Balodis, Iļjins, Marsio, Zalaks, Skrebels, Ivanovs, Toņiševs, Bairamli, Askerovs.

Uz maiņu: Naisirs, Osa, Ševčuks.