NOTIKS DAUGAVPILS VALSTSPILSĒTAS UN AUGŠDAUGAVAS NOVADA ATTĪSTĪBAS PROGRAMMAS LĪDZ 2027.GADAM PUBLISKĀ APSPRIEŠANA Pilsētas ziņas
Ir noslēgusies Daugavpils valstspilsētas un Augšdaugavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 1. redakcijas projekta sabiedriskā apspriešana, kas ilga no 26. augusta līdz 22. septembrim. Paldies visiem, kas piedalījās publiskās apspriešanas sapulcē un sniedza savu viedokli par pašvaldību ilgtermiņa attīstības mērķiem.
Daugavpils pilsētas domes sēdē 9.septembrī un Augšdaugavas novada pašvaldības domes sēdē 16.septembrī deputāti pieņēma lēmumu par Daugavpils valstspilsētas un Augšdaugavas novada Attīstības programmas 2022.-2027.gadam 1.redakcijas nodošanu publiskai apspriešanai.
Darbs pie kopīgās attīstības programmas, tāpat kā pie ilgtspējīgas attīstības stratēģijas, tika uzsākts šī gada sākumā, pašvaldību domēm pieņemot attiecīgos lēmumus par izstrādes uzsākšanu.
Attīstības programma ir vidēja termiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kurā noteiktas vidēja termiņa prioritātes un pasākumu kopums pašvaldības attīstības stratēģijā izvirzīto ilgtermiņa stratēģisko uzstādījumu īstenošanai.
Pašvaldības ir vienojušās nākamajiem septiņiem gadiem noteikt piecas vidēja termiņa prioritātes stratēgijā noteikto ilgtermiņa stratēģisko uzstādījumu sasniegšanai.
Publiskās apspriešanas sapulces notiks 11.oktobrī. Par tām vairāk informācijas, kā arī pieslēgšanās dati pieejami šeit: https://ej.uz/AP_2027
Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas pašvaldības
Attīstības departamenta
Stratēģiskās plānošanas un starptautisko sakaru nodaļa