Krāmu tirgi Daugavpils cietoksnī atsāksies aprīlī Pilsētas ziņas

Daugavpils cietokšņa Apmeklētāju centrs informē, ka arī 2025. gadā Daugavpils cietoksnī turpināsies daudzu iecienīta tradīcija – krāmu tirgi. Tie kļuvuši par neatņemamu pilsētas dzīves sastāvdaļu, pulcējot kolekcionārus, antikvariāta cienītājus un vienkārši interesentus ne tikai no visas Latvijas, bet arī no citām valstīm.
Pirmais šī gada krāmu tirgus notiks 19. aprīlī, jau aprīļa sākumā sāksies tirgotāju reģistrācija. Pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti doties “retro šopingā”, satikt kolekcionārus un iegriezties arī Daugavpils cietokšņa Apmeklētāju centrā, kur var uzzināt vairāk par cietokšņa vēsturi un saņemt lieliskus ieteikumus brīvā laika pavadīšanai Daugavpilī.
Apmeklētāju centrs, kas organizē un koordinē krāmu tirgus norisi, atgādina, ka visiem tirgotājiem obligāti jāreģistrējas. To var izdarīt, zvanot uz tālr. 65424043 un 28686331, rakstot uz e-pasta adresi cietoksnis@daugavpils.lv vai ierodoties Apmeklētāju centrā, Nikolaja ielā 5. Reģistrācija katram tirgum sākas divas nedēļas pirms pasākuma – līdz ar informācijas publicēšanu Daugavpils cietokšņa Apmeklētāju centra lapā Facebook.
Jau tradicionāli krāmu tirgi cietoksnī notiek reizi mēnesī – no aprīļa līdz oktobrim, parasti sestdienās, divdesmitajos datumos. Šogad tie jau ir iekļauti Daugavpils valstspilsētas pašvaldības pasākumu sarakstā, ar kuru var iepazīties šeit.
Neparedzēto apstākļu dēļ tirdziņu norises datumi var mainīties. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai Daugavpils valstspilsētas pašvaldības vietnē www.daugavpils.lv un Apmeklētāju centra sociālajos tīklos.
Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa,
Daugavpils cietokšņa Apmeklētāju centrs