Daugavpils sportisti saņems pašvaldības naudas balvas Pašvaldības ziņas

984
Daugavpils sportisti saņems pašvaldības naudas balvas

Ceturtdien, 26. oktobrī, Daugavpils valstspilsētas domes sēdē deputāti atbalstīja lēmumprojektu par naudas balvu piešķiršanu sportistiem un viņu treneriem par augstiem sasniegumiem valsts un starptautiska mēroga sacensībās.

Daugavpils pašvaldības naudas balva 1194,00 eiro apmērā par izcīnīto 3. vietu  Pasaules junioru komandu sacīkstēs spīdvejā saņems Daugavpils spīdveja kluba “Lokomotīve” braucējs Ernests Matjušonoks. Savukārt viņa treneris Nikolajs Kokins saņems 597,00 eiro naudas balvu.

Pasaules čempionāta greplinga sacensībās Latviju pārstāvēja daugavpils sportiste Lolita Oboļeviča, kura čempionātā izcīnīja 3. vietu. L. Oboļeviča saņems 2389,00 eiro naudas balvu, bet viņas trenere Ļubova Kopilova – 1194,00 eiro.

Daugavpilietis Dmitrijs Valainis izcīnīja 2. vietu Pasaules čempionātā ratiņpaukošanā. Viņš saņems pašvaldības naudas balvu 1991,00 eiro apmērā, bet viņa trenere Jūlija Vansoviča saņems 955,00 eiro naudas balvu.

Savukārt Eiropas veterānu čempionātā vieglatlētikā 3. vietu izcīnīja daugavpiliete Daina Amosova, kura saņems 300,00 eiro pašvaldības naudas balvu.

Naudas balvas sportistiem tiek piešķirtas saskaņā ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes 2020. gada 24. septembra noteikumiem Nr. 6 “Kārtība, kādā piešķir naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā”.