Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta tūrisma nodaļa aicina darbā uz noteiktu laiku Tūrisma informācijas konsultantu / -i (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Pieteikuma vēstuli un CV, valsts valodas zināšanu apliecinoša dokumenta kopiju, ja izglītība nav iegūta valsts valodā, ar norādi „Tūrisma informācijas konsultants”, sūtīt līdz 2024. gada 28. martam (ieskaitot) uz e-pastu turisms@daugavpils.lv vai iesniegt personīgi Daugavpils Tūrisma nodaļā, Rīgas ielā 22A, Daugavpilī, papildus informācija zvanot uz tālr. +371 26444810.

Darba pamatpienākumi:

  • organizēt Daugavpils Tūristu apkalpošanas centra darbu;
  • sniegt ar tūrismu saistītu informāciju par Daugavpils pilsētu un apkārtni centra apmeklētājiem ;
  • veikt tūristu apkalpošanas centra apmeklētāju uzskaiti un apkopošanu;
  • administrēt pilsētas tūrisma vietni, datubāzes un sociālo tīklu lapas;
  • sagatavot dažādus ar tūrismu saistītus tekstus, veikt tekstu tulkojumus uz krievu un angļu valodu;
  • piedalīties pasākumu organizēšanā, tūrisma izstādēs;
  • veidot jaunus tūrisma piedāvājumus.

Prasības:

  • augstākā izglītība tūrisma vai humanitāro zinātņu jomā;
  • vismaz 1 gada darba pieredze tūrisma informācijas centrā vai klientu apkalpošanas jomā;
  • valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis);
  • vēlamas krievu un angļu valodas zināšanas;
  • biroja tehnikas un MS Office programmu pārzināšana lietotāja līmenī;
  • prasme strādāt gan komandā, gan individuāli un patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • spēja organizēt darbu patstāvīgi, precizitāte, operativitāte, augsta atbildības sajūta.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • pieredze darbā tūrisma informācijas centrā;
  • pieredze darbā ar tūristiem;
  • pieredze mājas lapu un soc. tīklu administrēšanā;
  • pieredze tekstu sagatavošanā, rediģēšanā un tulkošanā.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un kreatīvu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • atalgojumu EUR 993,00 apmērā pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas.