Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Priedīte”” aicina darbā uz nenoteiktu laiku Sociālo audzinātāju

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Priedīte”” aicina darbā uz nenoteiktu laiku, summētais darba laiks (saskaņā ar darba grafiku) Sociālo audzinātāju (profesijas kods: 5311 06). CV un pieteikuma vēstuli, valsts valodas zināšanu apliecinoša dokumenta kopiju, ja izglītība nav iegūta valsts valodā, ar norādi “Pieteikums Sociālā audzinātāja amata konkursam”, sūtīt līdz 2024.gada 4.jūlijam (ieskaitot) uz e-pasta adresi: priedite@daugavpils.lv vai iesniegt personīgi Turaidas, ielā 36 Daugavpilī.

Darba pamatpienākumi:

  • plānot un organizēt bērnu ikdienu, attīstīt intelektu un radošās spējas nodarbībās, mācībās, atpūtā;
  • sagatavot un uzturēt drošu un mājīgu vidi grupā;
  • veidot un attīstīt bērnos mājsaimniecības prasmes;
  • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas;
  • palīdzēt apgūt mācību priekšmetus, palīdzēt sagatavot mājas darbus, sekot līdzi mājas darbu izpildei, palīdzēt sagatavoties nākošās dienas skolas gaitām;
  • plānot un nodrošināt bērnu spējām atbilstošas radošās un sporta aktivitātes, saturīgu brīvā laika pavadīšanu;
  • iesaistīties iepirkšanās procesā (pārtika, apģērbs u.c.);
  • mācīt bērniem izvēlēties produktus, iepirkties un gatavot ēdienu.;
  • sadarboties ar citiem centra speciālistiem, veicinot bērnu sociālizācijas procesu un pakāpenisku integrāciju sabiedrībā, palīdzot apgūt sabiedrības normas un prasības, veicināt bērnu pašapziņas veidošanos un mācīt saskarsmes prasmju nozīmi savstarpējās attiecībās.

Prasības:

  • augstākā izglītība pedagoģijā, sociālajā jomā, psiholoģijā vai medicīnā;
  • prasme pielietot darbā dažādas audzināšanas un mācīšanās metodes.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • Pieredze darbā ar bērniem;

Piedāvājam:

  • stundas tarifa likmi (bruto) 4,9102 euro;
  • profesionāli, radoši, atsaucīgi kolēģi;
  • grupas supervīzijas (konsultatīvs atbalsts jautājumos, kas saistīti ar darbu un profesionālo darbību);
  • apmācības, kvalifikācijas paaugstināšanas un izaugsmes iespējas;
  • sociālās garantijas.