Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Priedīte”” aicina darbā personāla inspektoru, sekretāru

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Priedīte”” aicina darbā uz nenoteiktu laiku, normālais darba laiks,  Personāla inspektoru, sekretāru (profesijas kods: 2423 05). CV un pieteikuma vēstuli, valsts valodas zināšanu apliecinoša dokumenta kopiju, ja izglītība nav iegūta valsts valodā, ar norādi “Pieteikums Personāla inspektora, sekretāra amata konkursam”, sūtīt līdz 2024.gada 19.jūlijam (ieskaitot) uz e-pasta adresi: priedite@daugavpils.lv vai iesniegt personīgi Turaidas, ielā 36 Daugavpilī.

Darba pamatpienākumi:

  • sagatavot, noformēt un kārtot lietvedības dokumentus atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem;
  • nodrošināt likumīgas darba attiecības starp darbinieku un darba devēju;
  • konsultēt darbiniekus darba jautājumos, informēt par tiesībām un pienākumiem;
  • sekot līdzi darba tiesisko attiecību reglamentējošo normatīvo aktu prasību ievērošanai;
  • dažādu dokumentu (darba līgumu, rīkojumu, pilnvaru utt. sastādīšana un reģistrēšana;
  • dokumentu turpmāka nodošana sadarbības institūcijām vai nosūtīšana pa pastu;
  • atbilstoši kompetencei dažādu informācijas datu pārbaude un ievade.

Prasības:

  • Pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
  • darba pieredze vidējā iestādē personāla uzskaites un lietvedības jautājumos;
  • pieredze darbā ar informācijas sistēmām;
  • lietot profesionālo terminoloģiju valsts valodā;
  • labas datorprasmes.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • Pieredze darbā ar DVS LIETVARIS
  • Pieredze darbā Personāla uzskaites lietojumprogramma KADRI;

Piedāvājam:

  • mēnešalgu (bruto) 1090,00 euro;
  • profesionāli, radoši, atsaucīgi kolēģi;
  • apmācības, kvalifikācijas paaugstināšanas un izaugsmes iespējas;
  • sociālās garantijas.