Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Priedīte”” aicina darbā uz nenoteiktu laiku aprūpētāju

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Priedīte”” aicina darbā uz nenoteiktu laiku, summētais darba laiks (saskaņā ar darba grafiku) Aprūpētāju (profesijas kods: 5322 02). CV un pieteikuma vēstuli, valsts valodas zināšanu apliecinoša dokumenta kopiju, ja izglītība nav iegūta valsts valodā, ar norādi “Pieteikums Aprūpētāja amata konkursam”, sūtīt līdz 2024.gada 4.jūlijam (ieskaitot) uz e-pasta adresi: priedite@daugavpils.lv vai iesniegt personīgi Turaidas, ielā 36 Daugavpilī.

Darba pamatpienākumi:

  • atbalstīt bērnu saskarsmes sociālo prasmju apgūšanā;
  • sekot bērnu apkārtējās vides drošībai;
  • nodrošināt psihoemocionālo un sociālo atbalstu bērniem;

Prasības:

  • vidējās pakāpes profesionālā izglītība;
  • pamatzināšanas aprūpē;
  • prasme sadarboties un strādāt komandā ar citiem speciālistiem;
  • zināšanas bērnu aprūpes jautājumos.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • Pieredze darbā ar bērniem

Piedāvājam:

  • stundas tarifa likmi (bruto) 4,7305 euro;
  • profesionāli, radoši, atsaucīgi kolēģi;
  • grupas supervīzijas (konsultatīvs atbalsts jautājumos, kas saistīti ar darbu un profesionālo darbību);
  • apmācības, kvalifikācijas paaugstināšanas un izaugsmes iespējas;
  • sociālās garantijas.