Daugavpils valstpilsētas pašvaldība aicina darbā uz noteiktu laiku (darbinieka ilgstoša prombūtne) AINAVU ARHITEKTU. (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Pēdējo reizi informācija atjaunota 29.08.2024, 08:55

Pretendentus/-es lūdzam CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Pieteikums AINAVU ARHITEKTA amatam” līdz 2024.gada 23.augustam sūtīt uz e-pastu: ppdep@daugavpils.lv vai pa pastu adresējot Daugavpils pašvaldības centrālās pārvaldes Pilsētplānošanas un būvniecības departamentam Raiņa iela 28, Daugavpils, LV 5401

Prasības pretendentam:

1)vismaz otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ainavu arhitekta studiju programmā;

2)prasme strādāt ar datora programmām MS Office, AutoCad, AdobePhotoshop, SketchUpPro, CorelDraw u.c. datorprogrammās;

3)labas komunikācijas prasmes, spēja ātri un patstāvīgi pieņemt lēmumus;

4)prasmes analizēt, salīdzināt, noformulēt viedokli un vērtējumu;

            5)teicamas valsts valodas zināšanas un vēlamas svešvalodas (angļu un krievu valoda) zināšanas;

6)izpratne par valsts pārvaldes principiem un dokumentu noformēšanu.

Galvenie amata pienākumi:

1)ainavu, apstādījumu un labiekārtojuma pārraudzīšana Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā;

2)Daugavpils pilsētas publisko ārtelpu labiekārtošanas veicināšana;

3)pilsētā īstenojamo labiekārtošanas būvprojektu pārraudzīšana un kontrolēšana;

4)piedalīšanās teritorijas plānošanas dokumentu izstrādē un īstenošanā;

5)piedalīšanās pilsētas apstādījumu, labiekārtojuma un ainavu priekšlikumu izstrādāšanā un ieviešanā;

6) konsultēt juridiskās un fiziskās personas saistībā ar pilsētas ainavisko vidi, apbūves noteikumiem un pašvaldības teritorijas plānojumu;

Mēs piedāvājam:

1)interesantu un atbildīgu darbu Daugavpils pašvaldības centrālās pārvaldes Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā;

2)nelaimes gadījumu apdrošināšanu;

3)atalgojumu sākot ar 1250 EUR (pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas

4)pašvaldības dzīvokli, ja tas ir nepieciešams.

Uzziņas pa tālruni: 65407780, 65407782 65407781; e-pasts: ppdep@daugavpils.lv

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!