DAUGAVPILS TURNĪRS HOKEJĀ 3x3

0

26.novembrī Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Jaunatnes lietu un sporta pārvalde" sadarbībā ar SIA "Daugavpils Olimpiskais centrs" organizē Daugavpils turnīru hokejā 3x3.

3x3 formāts paredz, ka vienlaicīgi uz laukuma atrodas 3 komandas spēlētāji un vārtsargs. Spēle ilgst 3 periodus pa 7 minūtēm ar 2 minūšu pārtraukumu starp periodiem. Sacensības norisinās saskaņā ar IIHF oficiālajiem hokeja noteikumiem.

Sacensībās var piedalīties 2009.gadā un agrāk dzimušie sportisti. Minimālais pieteikto komandas dalībnieku skaits ir 8, maksimālais - 14. Aizpildītus komandas PIETEIKUMUS var iesūtīt līdz 10.novembrim uz ivars.caune@daugavpils.lv. Aicinām komandas iepazīties ar sacensību NOLIKUMU